Logo Bakım Anlaşması

Günümüz iş dünyasında rekabet, teknolojik gelişmelerle birlikte hızla artıyor. Şirketler, süreçlerini daha verimli yönetmek, müşteri memnuniyetini artırmak ve rekabet avantajı elde etmek adına bilgi işlem hizmetlerine olan ihtiyaçlarını sürekli olarak değerlendiriyor. Bu noktada, iş süreçlerinizi destekleyen ve geliştiren bir bilgi işlem çözümü arayan firmalar, Logo Destek ve Özge Bilgiyi tercih ediyor.

  Destek ve Danışmanlık Hizmeti

  Destek Hattı Hizmeti

  ​Destek Hattı Hizmeti ile Logo kullanıcısı, kullandığı Logo ürünü hakkında soru, görüş ve önerilerini Telefonla Destek Hattı veya Logo Portal üzerinden Logo Destek ekiplerine iletebiliyor. Destek ekibimize gelen bir konu, iletildiği andan sonuçlanana kadar tüm aşamaları ve detayları ile Logo Portal üzerinden takip edilebiliyor.

  Uzaktan Erişim Destek Hizmeti

  Telefon görüşmesinin yeterli olmadığı konularda ihtiyacın tespit edilmesi amacıyla Uzaktan Erişim Destek Hizmeti sağlanıyor. Logo kullanıcısının talebi doğrultusunda, telefon üzerinden yapılabilecek yönlendirmeler veya ilgili dokümanda belirlenen işlem adımları, Logo Destek ekiplerinin uzaktan erişim desteğiyle de gerçekleştirilebiliyor.

  Uzaktan Erişim Tasarım Hizmeti

  ​Uzaktan Erişim Tasarım Hizmeti; Logo Netsis Wings Enterprise, Logo Netsis Wings, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis 3 Enterprise, Logo Netsis 3 Standard ve Logo Netsis 3 Entegre çözümlerine yönelik rapor tasarlama, dizayn oluşturma gibi talepler için sağlanıyor.

  Veri Tabanı ve Sistem Danışmanlığı

  ​Veri Tabanı ve Sistem Danışmanlığı kapsamında SQL/Oracle Server ve ürün kurulumları öncesinde gerekli altyapının ayarlanması için altyapı konfigürasyonları, ürün kurulumu ve sistem konfigürasyonları için ihtiyaç duyulan hizmetler sunuluyor.​

  Uzaktan Erişim Veri Bakımı Hizmeti

  Uzaktan Erişim Veri Bakımı Hizmeti ile veriler üzerinde herhangi bir nedenle meydana gelen bozulmaların tespiti ve düzeltilmesi sağlanıyor.

  Eğitim Hizmeti

  Logo ürünlerinin kullanımına ve bu ürünlerden en yüksek verimi sağlamaya yönelik kullanıcı eğitimleri, Yetkili Logo İş Ortakları tarafından veriliyor.