Kurumsal

Özge Bilgi İşlem Sanayi Limited Şirketi Logo Yazılım, Dia Yazılım, Netsis Yazılım, Sentez Yazılım ürünleri ile şirketlerin ihtiyaçlarına göre Erp (Kurumsal Kaynak Planlama), e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-defter gibi e-devlet çözümleri, Crm (Müşteri ilişkileri yönetimi), Otel, Restoran, Ön muhasebe, Muhasebe, Sahada Mobil Satış, Barkodlu/Karekodla Stok Takip/Satış, Market ve Mağaza Otomasyon Çözümleri sunan, uyarlama ve geliştirme yapan bir proje şirketidir. Kurulduğu yıl olan 1992 yılından bugüne, yurtiçi ve yurtdışında Muhasebe, Üretim, Finans, Maliyet Muhasebesi
Konuların da uzmanlaşmış ve bu bilgi birikimi ile pek çok büyük ve orta ölçekli projeye imzasını atmıştır. Bünyesinde yaptığı işin gerektirdiği tüm sertifikalara sahip olan ÖZGE; Gıda, Üretim, Otomotiv, Hizmet, Dağıtım, İnşaat başta olmak üzere birçok farklı iş alanında uygulama
Danışmanlığının yanı sıra, Network Yapısal kablolama, (Sunucu) Server kurulumları, Bilgi ve Data Güvenlik sistemleri vb. tüm bilgi işlem ve alt yapı işlerinde de danışmanlık, projelendirme, kurulum işleri, satışı ve satış sonrası destek hizmetlerini vermektedir.
Özge 1992’den bugüne, hizmet verdiği yüzlerce müşterisinden edindiği deneyimini ve bilgi birikimini, sürekli yaşayan ve gelişen sistemler tasarlayarak koşulsuz müşteri memnuniyet felsefesiyle, müşterilerine anahtar teslimi projeler üreten, kurulumunu gerçekleştiren ve proje sonrası destek hizmeti vererek onu yaşatan sistem entegratörü bir kuruluştur.

Değerlerimiz: Müşteri memnuniyeti, müşteri odaklılık, gelişime odaklılık, katma değer yaratma, bağlılık, güvenilirlik.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Vizyonumuz

Türkiye'nin iyi, en güvenilir, önde gelen ve başarılı projelere imza atan bilişim şirketlerinden biri olmak.

Misyonumuz

1992 yılından bugüne gerçekleştirdiğimiz projelerden edindiğimiz bilgi birikimi ile müşterilerimizin bilişim teknolojilerinden elde ettiği verimi ve faydayı artıran, beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiş, anahtar teslimi çözümler ve projeler sunan bir kuruluşuz.