Logo Bulut İK

Bordrolama ve temel insan kaynakları süreçlerinizi Logo Bulut İK ile bulut ortamına taşıyarak operasyonel maliyetlerinizi düşürün, kaynak verimliliği sağlayın, esneklik ve hız kazanın.

  Kolay Entegrasyon

  Kolay Sorgulama

  Güvenli Kullanım

  Hızlı Uygulama

  SMS Bilgilendirme

  ​Bordrolama ve Temel İnsan Kaynakları Süreçlerinizi Bulutta Rahatça Yönetin

  Bordro ve temel insan kaynakları süreçlerini en verimli şekilde bulutta yönetmeyi sağlayan Logo Bulut İK, zamandan ve mekândan bağımsız çalışma imkânı sunuyor. Bu sayede İK ekipleri ve yöneticileri, daha hızlı ve daha esnek bir şekilde çalışabiliyor.

  Mevzuata Uyumlu Bordrolama Yapın, Yazılımınızı Sürekli Güncellemekle Uğraşmayın

  Bulut tabanlı yapısı ve Logo’nun etkin mevzuat takibi sayesinde Logo Bulut İK, bordro süreçlerine ilişkin tüm yasal değişikliklere anında uyum sağlıyor.

  Başlangıç Yatırımı Olmadan Doğrudan Kullanmaya Başlayın

  Logo Bulut İK, bulut tabanlı yapısı sayesinde kurulum maliyetlerini, sunucu gibi ek donanımlara olan ihtiyacı ve donanım bakım maliyetlerini ortadan kaldırıyor. Bordrolama ve temel İK süreçlerinin yönetimine, aylık ya da yıllık abonelikle birlikte hemen başlanabiliyor.

  Kesintisiz Güncel Hizmet

  Logo Bulut İK, bulut teknolojisi sayesinde otomatik şekilde güncellendiği için sürekli güncel olarak kullanılabiliyor. Bu sayede, vakit alan versiyon geçişleri için zaman ve çaba ihtiyacını ortadan kaldırırken, işletmeler gerekli değişikliklere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlıyor.

  Veri Güvenliği

  Logo, sunduğu bulut hizmeti kapsamında verileri koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Logo Bulut İK, kullanıcıları için beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları, veri kaybının engellenmesine ve uygulamaların her duruma karşı kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam etmesine yardımcı oluyor.

  Servisi İşletmenizin İhtiyaçlarına Göre Özelleştirin

  İki farklı pakette sunulan Logo Bulut İK ile “Basic” ve “Standard” paketlerini işletmenizin ihtiyacına göre dilediğiniz eklentileri ve artırımları satın alarak şekillendirebilirsiniz.
  İlk aboneliğinizi başlattığınızda 3 ay ücretsiz destek hattı hizmeti ve abonelik süresi boyunca ücretsiz olarak her ay 5 destek talebi hakkından faydalanabilirsiniz.

  Uygulama Alanları
  • Otomotiv ve Otomotiv Yan sanayi
  • Yiyecek – İçecek Hizmetleri
  • Dağıtım ve Toptan Ticaret
  • Perakende Ticaret
  • Sağlık – Spor
  • E – Ticaret
  • Eğitim
  • Havacılık