Masraff | Akıllı Masraf Yönetim Platformu

  Kolay Entegrasyon

  Kolay Sorgulama

  Güvenli Kullanım

  Hızlı Uygulama

  SMS Bilgilendirme

  Logo onaylı ekosistem çözümlerinden yapay zekâ tabanlı Masraff, şirketlerin masraf süreçlerini tek platformda uçtan uca yönetmelerini ve giderlerini kontrol altında tutmalarını sağlıyor.

  Logo onaylı ekosistem ürünü Masraff, masraf yönetimi süreçlerindeki rutin ve katma değer sunmayan görevleri yapay zekânın gücüyle dijitalleştirerek size zaman kazandırıyor. Uçtan uca, verimli bir yönetim sağlarken, tüm işlemlerinizi şirket politikalarına ve yasal mevzuatlara uyumlu şekilde yapmanızı sağlıyor.

  Kurumsal kaynak planlamada kritik bir yeri olan masraf yönetimi işlemlerinizi, dijitale taşıyarak hızlandıran ve kolaylaştıran Masraff, masraf süreçlerine dahil olan tüm ekiplerinizin işlerini sorunsuzca yürütmesini sağlayan olanaklar sunuyor. Örneğin, CEO, CFO gibi üst düzey yöneticiler Masraff ile işlemleri anlık olarak takip edebiliyor ve düzenli dahili rapor kontrolü ile nakit akışını kontrol altına alabiliyor. Dijital ortamın ve araçların yardımıyla tüm masrafları kolay bir şekilde analiz edebilmeniz, maliyetleri düşürme fırsatlarını keşfetmenize yardımcı oluyor. Fiziksel onay formlarının yol açtığı yükü ve karmaşayı ortadan kaldıran Masraff ile yöneticiler de kendilerine bağlı çalışanların masraflarını kolayca mobil uygulama veya web üzerinden esnek bir şekilde takip edebiliyor; masraf formlarını anında inceleyip onaylayabiliyor.

  Masraff ayrıca şirketlerin muhasebe ve finans departmanları için de önemli kolaylıklar sağlıyor. Her bir masraf kaydı için ayrı muhasebe ve KDV hesap kodları girme gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Masraff ile ay boyunca oluşan masrafları tek tuşla sisteme aktarabilmeniz, size 3 iş gününe varan zaman tasarrufu sağlayabilir. Satış ekiplerini işle ilgili masrafları için veri girişi, onay bekleme ve ödeme takibi gibi zaman alıcı adımlardan da kurtaran Masraff sayesinde satış ekipleriniz, katma değeri daha yüksek işlere ayırabilecekleri zamanı geri kazanıyor.

  Uygulama Alanları
  • Tekstil, Hazır Giyim ve Deri Üretimi
  • Tarım Ürünleri – Hayvancılık
  • Yiyecek – İçecek Hizmetleri
  • Perakende Ticaret
  • Sağlık – Spor
  • E – Ticaret
  • Havacılık
  • Eğitim